ВІКЕНДИ

З наближенням вихідних, ви починаєте замислюватися, як і де їх провести? Тоді наші вікенди для вас. Ми завжди дбаємо про те, щоби в наших гостей був гарний настрій, тому на кожні вихідні ми готуємо цікаву програму на локації заміського комплексу «Дубравушка Club». Це чудове місце для того, щоб гарно відпочити, розслабитися і набратися сил.

 

Ми організовуємо наші вікенди так, щоб ви змогли і прийняти активну участь, і спокійно провести час на природі. Ці три дні будуть насиченими: ми поселимо вас в просторих котеджах, подбаємо про триразове харчування і розважальну програму.

НАШІ ВІКЕНДИ

Ви ще в роздумах, де будете святкувати Новий рік? Ми вже все вирішили за вас! Запрошуємо вас відсвяткувати Новий рік 2020 під Києвом в заміському комплексі «Дубравушка Club». На вас чекає насичена триденна програма з розвагами, частуванням, програмою для дітей та Новорічної ночі.

Halloween (завершений)

На цей вікенд ми дали волю фантазії і перевтілилися в героїв з потойбічного світу. На території Дубравушка була похмура атмосфера з тематичною музикою та декораціями. Ми підготували для наших гостей різні майстер-класи, містичний квест, дегустацію глінтвейну біля багаття, тематичну вечірку.

Проведення вікенду з йоги (завершений)

Ми за здоровий спосіб життя, тому тільки раді таким заходам. Територія заміського комплексу «Дубравушка Club» ідеально підходить для проведення вікендів щодо здорового способу життя. Це був йога-тур, де учасники займалися медитацією, відпочинком на природі. Для всіх заходів ми надаємо триразове харчування та проживання в котеджах.