транспорт

Трансфер

Организація транспорту від Event Актив

Скориставшись послугами компанії Event Актив, Ви заощадите свій час, сили та гроші в пошуку відповідного транспорту, а наші співробітники допоможуть Вам з транспортуванням.

Наша команда, що спеціалізується на наданні комплексних послуг з організації, проведення та супроводу бізнес заходів (виставки, семінари, конференції, презентації) рада запропонувати вам комфортний трансфер гостей до місця проведення значущої для них та Вашої компанії події!

Компанія Event Актив гарантує Вам професіоналізм, високий рівень сервісу та комфорт. Автомобілі відповідають вимогам будь-якого рівня: від здійснення рядового замовлення таксі до забезпечення особливих умов трансферу найвибагливіших клієнтів. Ми готові представити Вашій увазі автомобілі як економічного, так і бізнес-класу, а для клієнтів, які особливо цінують комфорт та власний імідж, наша Компанія готова надати автомобілі представницького рівня.

Наши послуги включають

Зустріч в аеропорту, на вокзалі

Супровід в аеропорт, на вокзал

Погодинну оренду автотранспорту

(у тому числі оренда автомобіля з водієм)

Доставка до аеропорту, готелю, вокзалу, станції метро, ​​в інше місто та багато іншого

Ми обов'язково доставимо гостей бізнес-заходу, доповідачів семінару, перших осіб, присутніх на презентації до необхідного місця