Екскурсії

Організація екскурсій з Even Active

Екскурсія – це пізнання Світу і життя. Кожна поїздка є маленькою подорожжю, в якій ми розвиваємося і набуваємо безцінний досвід. Наше івент агенство може організувати не тільки екскурсії по Україні. До складу нашої команди входить тур агенство «Горизонт Групп», яке давно організовує тури за кордон.

Що ми пропонуємо:

Трансфер

Cучасний, комфортабельний автобус для учасників групи.

Досвідчені гіди

Досвідчені гіди - наші гіди вміють дуже цікаво розповідати про все. Ми доведемо, що серед гідів є ті, хто по-справжньому любить свою роботу.

Індивідуальна програма

У Київській області знаходитися безліч цікавих пам'яток. Event Active врахує всі ваші побажання і покаже тільки кращі місця України.

Можливість зупинитися в нашому заміському комплексі

Хочете смачно пообідати під час екскурсії або в ваших планах багатоденна екскурсія? Ми можемо спланувати маршрут з можливістю зупинки в нашому заміському комплексі «Дубравушка Club». Ви зможете скуштувати найкращі страви в ресторані, комфортно розміститися в наших котеджах та відмінно провести час і відпочити в лісі, на території комплексу.

варіанти екскурсій

Экскурсии(новые)

Костел Воздвиження Святого Хреста

Костел, збудований в романо-готичному стилі є видатною пам’яткою архітектури. Храм прикрашений зовні і зсередини: вашу увагу привернуть галерея, хори, стрункі пілястри і колони з пишними капітелями. Відновлено в ХХ ст.

Покровська дерев'яна церква

Дерев’яний православний храм є пам’яткою архітектури національного значення, заворожує своїми досконалими пропорціями. Побудована в 1740 році під патронатом козака Семена Гурка (Палія), за що її називають церквою Палія.

Экскурсии(новые)
Экскурсии(новые)

Краєзнавчий музей

Музей знаходиться в історичній будівлі – приміщення колишнього банку, кінця XIX в. Всього фонд музею містить 21000 природних та історико-краєзнавчих експонатів. Бажаючі можуть відвідати музей з 8.00 до 17.00 у вівторок, середу і четвер (з 12.00 у неділю)

Пивоварня-завод Зіберт

Пивоварний завод побудований в 1906 році. Заснували його міщанин Юліус Зіберт і прусський підданий Герман Саальман. У 2008 році на заводі була проведена масштабна реконструкція. Зараз підприємство входить до складу об’єднання Оболонь.

Экскурсии(новые)

Ці та інші екскурсії ми можемо організувати спеціально для Вас.