Дитячий табір


ОРганізація дитячого табору

Ви організатори дитячого табору і шукаєте територію під Києвом? Агентство Event Active із задоволенням допоможе Вам у організаційних моментах, необхідних для проведення дитячого табору.

ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИТЯЧОГО ТАБОРУ МИ ПРОПОНУЄМО:

Event Active надає тільки перевірені локації. Для організації дитячого табору, ми пропонуємо заміський комплекс «Дубравушка Club», який знаходиться за 60 км від Києва на околиці Фастова. Комплекс знаходиться в дубовому гаю, а поруч протікає річка Унава. Така місцевість позитивно впливає на здоров’я дітей і цікаве проведення часу. Заміський комплекс «Дубравушка Club» буде саме тим місцем, від якого діти будуть в захваті. Ми впевнені, що діти не захочуть їхати додому!

МИ НАДАЄМО:

  • Розміщення дітей у просторих і нових котеджах;
  • Якісне чотириразове харчування;
  • Ігрові і спортивні майданчики;
  • Велика закрита територія, де будуть знаходитися тільки ваші діти.
Дитячий табір

ПЕРЕВАГИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИТЯЧОГО ТАБОРУ З АГЕНЦІЄЮ EVENT ACTIVE

Ми маємо великий досвід в організації дитячого табору, і з упевненістю можемо гарантувати безпечний та якісний відпочинок для дітей. Перевагою організації дитячого табору на території заміського комплексу «Дубравушка Club» в тому, що ми ретельно стежимо за тим, щоб були дотримані всі правила і норми безпеки. Ми піклуємося про кожну дитину і намагаємося, щоб їх відпочинок залишив тільки позитивні моменти.

Для організаторів дитячого табору ми пропонуємо:

  • Допомога в організаційних моментах;
  • Надання необхідного обладнання для проведення заходів для дітей;
  • Хороші пропозиції і знижки;
  • Ми допоможемо реалізувати всі побажання, щодо організаційних моментів.
Дитячий табір

Організація дитячих таборів можлива в любий час пори року, за нами – підбір персоналу, послуг розміщення, харчування і локації. Відпочинок для дітей в компанії своїх однолітків на свіжому повітрі додасть сили перед новим навчальним роком і дозволить отримати новий, корисний досвід.